Дитинство – це той неповторний час, коли мала людина відкриває для себе світ, коли в ній жевріє іскринка творчості, а саме життя є стихією гри, що для дитини – найсерйозніше заняття. Саме добра дитяча книга відіграє важливу роль в житті дитини. Але якщо дитина запитує: «А навіщо читати?», чи зможемо ми дати таку щиру відповідь, не відбуваючись стереотипними фразами., які діти частіше за все пропускають повз вуха? Той, хто пізнав радість спілкування з друкованим словом, добре знає про те, що читання - це бурхлива гра уяви, інтенсивна робота думки, творчий процес, який дає ні з чим незрівнянну насолоду.
Безпечне використання Інтернету. У наш час дуже велику роль відіграє інформація, адже "Хто володіє інформацією той володіє світом”, і це правда! Точна, достовірна, і своєчасна інформація може змінити світ. Виявляється, його відзначали ще в Стародавньому Римі як матрони, так і їхні рабині. Перші отримували подарунки від чоловіків, другі – вихідний. І ті, й інші вирушали до храму Вести, хранительки домашнього вогнища. Дійство мало величезне значення, оскільки жіноцтво утверджувало свої принципи. У слов’ян вкоренилась інша традиція – святкувати День матері (який, до речі, нині активно пропонують нам як альтернативу Восьмому березню). З кожним роком все більше віддаляються від нас події афганської війни. Війни, що тривала 3340 діб або 9 років, 1 місяць і 20 днів. Війни, через горнило якої пройшло понад 600 тисяч військовослужбовців збройних сил колишнього СРСР. Війни, яка забрала життя понад 15 тисяч осіб, кожний п'ятий з них - українець. Війни, що стала найбільш масштабною для Радянської армії після завершення Другої Світової війни. Здоров'я людини - цікаве й складне явище. Воно завжди привертало й буде привертати до себе увагу не лише дослідників, але й кожну людину. Це поняття що на всіх мовах світу є слово «здоров’я», в усіх народів світу є приказки і прислів’я про здоров’я. Тож усі знають: здоров’я -найцінніший скарб, без здоров’я немає щастя… Насамперед необхідно використовувати власні резерви здоров'я, спрямовані на самоврегулювання, зміцнення імунітету. Загартовувати організм за допомогою фізичних вправ, ходьби на свіжому повітрі, водних процедур, вітамінотерапії, природних фітонцидів, які містяться в часнику та цибулі, різноманітних ефірних масел. В усі часи існування людства старше покоління передавало наступному знання і навички уникнення небезпек - безпеки життя. У прадавні часи - це навички захисту від диких звірів, несприятливих погодних умов і стихійних лих. Згодом "люди навчилися непогано захищати себе від природних небезпек, але натомість з'явилися небезпеки, пов'язані з життєдіяльністю самих людей. Заходи безпеки в зимовий період Заходи безпеки під час переходу водойми льодом Перед переходом водойми льодом необхідно спочатку (якщо можливо) знайти стежку або сліди на льоду; якщо їх немає, то необхідно ще перебуваючи на березі визначити маршрут свого руху.
У 1992 році Генеральна Асамблея ООН проголосила 3 грудня Міжнародним Днем Інвалідів. Святкування цього дня спрямоване на те, щоб привернути увагу громадськоскі до проблем інвалідів, захисту їхньої гідності, прав і благополуччя. Життя інколи подає нам такі уроки, що ми волею-неволею починаємо відстоювати свої права, без яких ми - ніхто. Тому важливо сьогодні знати кожному хоча б ази правової абетки для захисту своїх прав. Щорічно кожного третього четверга листопада в більшості країн світу відзначається Міжнародний день відмови від паління.
Дуже часто наслідки нещасливих випадків стають плачевими в результаті необачності дітей, при користуванні побутовими предметами під час канікул, коли учні залишаються вдома без нагляду дорослих. Людський організм найсильніший, найдосконаліший з усіх земних, він потребує пильної уваги. Лікарі давно помітили, що наша добра і фізична форма залежить від нашого ставлення і до свого здоров'я. Народився Василь Сухомлинський 28 вересня 1918 року в селі Василівці Василівської області Олександрівського повіту Херсонської губернії (тепер Онуфріївський район Кіровоградська область) в бідній селянскій сім'ї. Тут минули його дитинство і юність... |