Змагання з баскетболу

27.02.2014 в 20:27 Події 1311 2 Катюша

Сьогодні, 27 лютого 2014 року, проводились районні змагання з баскетболу. Зранку відбулось жеребкування і виявилось, що нашій команді припало грати з представниками шкіл с.Красносілля та с.Нової Осоти.

Честь школи захищали найкращі спортсмени: Антон Похил, Женя Шевченко, Руслан Краплина, Сергій Лепіть, Антон Савченко, Олег Береза, Вова Орлик, Саша Родній, Влад Гончар, Денис Краплина, Вадим Голинський та Валерій Кравченко.

Спочатку змагання проводились у школі №1. Кожна мить була хвилююча та неповторна. Вболівальники шалено підтримували своїх фаворитів, а гравці намагались досягти перемоги. Але ж, обидві команди перемогли наші спортсмени.

Уже фінал проводився у залі Олександрівської ДЮСШ між збірними командами школи №1 та НВК №3. Там змагались кращі з кращих. Нажаль, нам не вдалось виграти. Наші хлопці відстали лише на 2 очки! Але ж все таки вони зайняли достойне 2 місце, з чим їх і вітаємо!!!

Також, щиро дякуємо насамперед тренерам команди: Назаренку В.В. та Голинському Г.А., за хорошу підготовку.

Тож, любі наші хлопці, ми вдячні і вам за таку неймовірну гру, бажаємо успіхів та незліченних перемог!!!