Закінчилася табірна зміна

18.06.2015 в 15:01 Новини сайту 1220 0 MSerega
З 2 по 17 червня 2015 року в Олександрівській загальноосвітній школі працював пришкільний табір з денним перебуванням "Джерельце", в якому відпочивали 37 учнів 1-4 класів.

Літо ставить перед батьками одвічну проблему - влаштувати дітям гарний відпочинок , при цьому бажано, щоб вони й оздоровилися, й підтягли знання з проблемних шкільних дисциплін .

,

Важливі також безпека і цікава програма перебування дітей в таборі.

Велика літня перерва у школярів - це період зміцнення їхнього здоров'я , пізнання цікавого, нових знайомств і пригод , це пора морального загартування, духовного збагачення , пораяскравих вражень, творчості , активного пізнання світу та себе в ньому.

,

Виховна робота у пришкільному таборі базувалася на розвитку дитячої ініціативи , самодіяльності, колективної творчої справи й полягає у проведенні кожного дня змістовної , цікавої, активної справи.

Впродавж 14 днів школярі брали участь у різноманітних конкурсах, змаганнях , спортивних естафетах , іграх -подорожах,дізнавалися багато нового та цікавого.

,

Та все хороше колись закінчується, і закінчилася табірна зміна.

Не хотілося прощатися таборянам, та попереду цікаві літні канікули.

Бажаємо всім добре відпочити , загартуватися та провести змістовно літо , щоб з новими силами розпочати навчальний рік.