Про себе

20.05.2024 в 13:04 Семеніченко Л. О. 1083 0 MarynaBaldovska

Семеніченко Людмила Олександрівна

Посада: вчитель початкових класів.

Освіта: вища, КДПІ ім. О. С. Пушкіна.

Спеціальність за дипломом: педагогіка і методика початкового навчання.

Кваліфікаційна категорія: вища.

Загальний педагогічний стаж: 34 роки.

Почесні грамоти: Міністерства освіти і науки України, управління освіти Кіровоградської обласної державної адміністрації.

Головна мета: створити ситуацію успіху для розвитку особистості дитини, дати можливість мкожному вихованцю відчути радість у його досягненні, усвідомлення своїх здібностей, віри у власні сили.

Педагогічне кредо: "Дати дітям радість праці, радість успіху у навчанні, здобути в їхніх серцях почуття гордості, власної гідності - це перша заповідь виховання. У наших школах не повинно бути нещасливих дітей, душу яких гнітить думка, що вони ні на що не здатні. Успіх у навчанні - єдине джерело внутрішніх сил дитини, які породжують енергію для переборення труднощів, бажання вчитися".

В. О. Сухомлинський

Свою навчально-виховну роботу будую так, що центром освітнього процесу є особистість учня: особистість у минулому - особистість тепер - особистість у майбутньому.

"Мета нашої праці повинна визначитися в реальній якості особистості, що вийде з наших рук".

А. Макаренко

"Учитись важко, а учить ще важче,
Але не мусиш зупинятись ти,
Як дітям віддаси усе найкраще,
То й сам сягнеш нової висоти".
М. Сингаївський