Зірка пам'яті

30.10.2013 в 18:06 Події 1304 0 MrVoxa

В рамках акції "Зірка пам'яті" учні-волонтери та вчителі відвідали ветеранів Великої Вітчизняної війни.

Учні 4-А класу, класний керівник Меренцова М.В. відвідали Колесника Олексія Юхимовича, привітали із Днем партизаняської слави. Діти спілкувалися з дружиною ветерана Марфою Гнатівною.

Учні 5 класу, класний керівник Коник Н.М. відвідали ветерана Петренко Марію Потапівну та привітали з Днем партизанської слави. Жінка допомоги не потребує.

Учні 6 класу, класний керівник Калініченко В.О. також привітали з Днем партизанської слави Ткаченка Григорія Панкратовича.

Учні та батьки 4-Б класу, класний керівник Тимко Алла Анатоліївна відвідали Кравченка Саву Герасимовича, вітали з Днем партизанської слави.

Учні 7 класу, класний керівник Бойко Н.І. привітали з Днем партизанської слави Деречу Бориса Васильовича. 23.10.2013 року учні-волонтери відвідали ветерана, допомагали по господарству, носили воду.

25.10.2013 року учні 7 класу привітали Бориса Васильовича з 69-річницею визволення України від фашистсько-німецьких загарбників.