Вечір шкільних друзів

05.02.2015 в 12:01 Новини сайту 1285 0 Дахно_Л_О

30 січня 2015 року в Олександрівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1 відбувся вечір зустрічі дорбрих шкільних друзів. Людська пам’ять, попри всі негаразди,  як найдорожчий скарб береже спогади про шкільні роки, шкільну дружбу, вчителів, про чарівну та загадкову країну дитинства. Тому в актовому залі зустрілися колишні учні школи та її теперішні учні. В тісному дружному колі звучали теплі слова вітань від заступника директора з виховної роботи Пипті Світлани Петрівни, ведучих вечора Під’япольської Олени та Накотенка Олексія, прозвучали мелодійні та веселі пісні, танці, сценки у виконанні юних артистів школи.

Всі присутні на вечорі згадали випускників, які захищають нашу Батьківщину на сході країни в зоні АТО. Всі з вірою та найщирішими сподіваннями зустрілися у своїх класах, поділилися спогадами та згадали найкращі миттєвості шкільного життя.