Табір «Діскавері» вітає всіх з початком літніх канікул!

10.06.2016 в 13:11 Новини сайту 1165 0 MSerega

1 червня 2016 року в День Захисту Дітей відкрив знову свої двері англомовний табір відпочинку з денним перебуванням «Діскавері», де його вихованці не тільки відпочивають, а й удосконалюють свої знання з англійської мови.

Досвідчені вчителі-вихователі Береза М.В. та Бондаренко О.В. допомагають корисно і весело проводити час під час табірної зміни.

А 6 червня пройшов день іноземної мови. В гості до табір чан завітали вихованці табору «Джерельце». Під час занять діти розучували цікаві рисівки та виконували граматичні вправи. Після цікавої презентації про важливість вивчення іноземних мов вихованці відповідали на запитання тесту.

На завершення був показаний перший американський мультфільм англійською мовою, який був знятий в 20-ті роки 20-го століття.

Вивчення іноземної мови – це успіх вашого майбутнього!