Скажи СНІДу – ні!

30.11.2018 в 15:02 Новини сайту 909 0 liuda

1 грудня вся світова спільнота відзначає Всесвітній День боротьби зі СНІДом. Цього дня людство згадує про те, яку серйозну загрозу для життя людей несе ця глобальна проблема. Всесвітній День боротьби зі СНІДом став одним із найбільш визнаних міжнародних днів здоров’я і можливістю підвищити рівень обізнаності про це захворювання і його профілактику.

До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом у Олександрівській ЗШ I-III ступенів №1 відбулася акція серед учнівської молоді «Скажи СНІДу – ні!». Працівники соціально-психологічної служби провели роз’яснювальну та ознайомлювальну роботу серед учнівської молоді. Разом із здобувачами освіти та педагогами виготовили колаж в підтримку «Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом»