Родина - як зірка єдина

29.09.2017 в 11:11 Новини сайту 1311 0 liuda

Напередодні професійного свята освітян – Дня учителя, та в рамках тижня пам’яті В. О. Сухомлинського в Олександрівській ЗШ І-ІІІ ступенів №1, 29 вересня, пройшло родинне свято та святковий концерт, адресований всім тим, хто присвятив своє життя навчанню та вихованню підростаючого покоління! Кожен клас активно готувався до свята, ретельно підбирав репертуар і програма видалася цікавою, насиченою, різнобарвною.

В Україні говорять: «Без сім’ ї немає щастя на землі». Саме в сім’ї дитина робить свої найперші кроки, звідси вона виходить у широкий світ, навчається любові і добра, тут вчиться шанувати свій рід, свою землю, берегти пам’ять свого роду. Як велика ріка бере початок і силу з малого джерела, так і наша держава починається з родини. А родина до родини – народ.

Свято розпочалося з виступу директора КЗ "Олександрівське НВО №1" Литвин Людмили Іванівни.

1. Учні та батьки 2-Б класу подарували учасникам свята пісню «Ми вас вітаємо»;

2. Гумористичні сценки про школу презентували учні та батьки 8-Б класу;

3. Українським танком присутніх порадували учні 5 класу;

4. Учні та батьки 10 класу заспівали пісню «На нашій Україні";

5. Учні та батьки 7 класу показали уривок із повісті І. Нечуя-Левицького «Кайдашева сім’я»;

6. Учні та батьки 6 класу презентували пісню «Як у нас на Україні»;

7. Свій артистизм показали учні та та батьки 8-А класу - презентували казку «Колобок на новий лад";

8. Учні та батьки 4 класу подарували пісню «Мамина сорочка»;

9. Учні 2-А класу разом з мамами заспівали пісню "Василечки";

10. Учні 1-А класу разом з мамами та класним керівником порадували присутніх танком «Позитив»;

11. Віночок українських пісень представила родина Литвиненків (3 клас);

12. 11 клас разом з класним керівником та батьками подарували пісню «Одна калина»;

13. Учні та батьки 1-Б класу продовжили свято танцем "Ми - українці";

14. Завершилося свято виступом учнів 9 класу разом з батьками та класним керівником, які заспівали пісню «Лише у нас на Україні».

Кожен зумів показати те, що він здібний і неповторний, кожен є, свого роду, унікальним. І кожен, без жодного сумніву, є багатим, бо наші діти – це рідкісні діаманти.

По закінченні святкового концерту всі присутні: учні, батьки, вчителі, гості, пішли готувати та куштувати смачну козацьку кашу.