Ремонтні роботи

22.09.2016 в 16:37 Новини сайту 995 0 sashkautyuzhova03

Закінчується тепла пора. Наближаються холодні шкільні будні. Для працівників школи постало невідкладне завдання - утеплення приміщень. Для того щоб в класах було затишно і тепло в зимовий період, щоб діти почували себе комфортно, а не як на Північному полюсі.

Для вирішення поставленої задачі необхідно відремонтувати, пошкоджені часом гідроізоляційні покриття навколо школи. Силами технічних працівників школи роботу розпочато і буде завершено в найкоротші терміни - говорять самі співробітники.

В майбутньому в школі планується замінити більшість вікон зі звичайних на пластикові, що дасть змогу ще більше забезпечити утепління школи. Директор школи Литвин Людмила Іванівна говорить, що вона зробить все що в її силах для того, щоб діти були в найкращих умовах.