Навчальна евакуація

18.06.2015 в 18:24 Новини сайту 1332 0 MSerega

Навчальна евакуація в школі 17 червня 2015 року у школі було проведено практичні тренування з евакуації учнів та працівників при загрозі виникнення надзвичайної ситуації в приміщенні школи.

Під час тренінгу відпрацьовувались заходи згідно плану евакуації школи.

Після отримання сигналу про евакуацію вчителі у найкоротший термін вивели учнів найбезпечнішими евакуаційними шляхами з будівлі, ретельно перевіривши приміщення, щоб унеможливити перебування дітей у небезпечній зоні.

Згодом кожний табірний загін та працівники зайняли визначені безпечні місця на шкільному спортивному майданчику.

Була проведена звірка фактично евакуйованих учнів із списком присутніх у навчальному закладі, а також наявних в школі працівників та інших осіб.

Керівники шкільних підрозділів чітко інформували штаб цивільного захисту школи про результати евакуації всіх учасників навчально-виховного процесу.

Бережіть себе та своїх близьких!

Мирного неба над головою!