Кажімо більше

Кажімо більше "чарівних" слів

24.09.2014 в 12:24 Новини сайту 1434 0 l_sobchenko

З 15 вересня по 19 вересня 2014 року в Олександрівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1 проходив тиждень ввічливості та толерантності. В рамках тижня було проведено години спілкування, рольові ігри, заняття на тему тижня.

Учні 4 класу разом з педагогом-організатором Носенко Н.К. стали учасниками заняття-гри "Кажемо більше "чарівних" слів". У ігровій формі діти пригадали слова ввічливості, під час проведення гри "Мікрофон" пригадали, що таке ввічливість, яка людина є ввічливою та толерантною.

На декілька хвилин діти стали поетами, підбирали рими про ввічливість та складали вірші. Під час проведення гри "Мінне поле" учні розглянули ситуації, як треба себе поводити у бібліотеці, у театрі, у їдальні та за допомогою оплесків визначали правильну модель поведінки.

Результатом проведеного заняття стало створення квітки ввічливості. Працюючи в парах діти написали на пелюстках слова ввічливості та поради, як треба себе поводити, як ставитися до людей.