Фінальний етап ІТ-марафону

12.04.2018 в 11:46 Новини сайту 963 0 liuda

12 квітня 2018 року, в останній день ІТ-марафону, педагоги КЗ «Олександрівське НВО №1» долучилися до створення карт знань або ментальних карт, які сприяють формуванню в учнів інформаційної компетенції. Координувала практичне заняття Мовчан А.В., учитель української мови та літератури Олександрівської філії.

В цей же день відбулося засідання робочої групи вчителів біології з проведення моніторингового дослідження рівня знань учнів з предмету. В ході роботи групою було складено різнотипні завдання для кожного класу з відповідної теми. Вчителі детально опрацювали методику проведення моніторингу та узагальнення результатів знань учнів для формування індивідуального плану вивчення питань, які потребують додаткового повторення. У робочій групі здійснили вибірку питань, які вивчаються при складанні ЗНО з біології. З матеріалами працювали вчителі природничого циклу:

• Хименко О.М. (Новоосотська філія) – 8 клас;
  • Самородченко Ю.В. (Староосотська філія) – 9 клас;
  • Пиптя С.П. (Олександрівська філія) – 10 клас;
  • Воєводіна Н.П. (Олександрівська філія) – 11 клас.

В підсумках педагогічного марафону взяло участь

Заклад Всього педагогів Брали участь Відсоток
Олександрівська ЗШ І-ІІІ ступенів №1323197%
Олександрівська філія312684%