"Єдина родина в центрі України"

07.11.2013 в 11:23 Події 1286 0 MrVoxa

Сьогодні в нашій школі було проведено урок толерантності на тему "Єдина родина в центрі України"

Мета: поглибити знання учнів про толерантність, сформувати чітке уявлення про неї; учити учнів поважати традиції та культуру інших націй на території України; виховувати чуйність, взаємоповагу, людяність, терпимість, небайдужість.

Обладнання: відеоролик, національні костюми, пісня Кіровоградщина у виконанні Тетяни Яковенко, карта України, стікери, герб і прапор Олександрівщини.

Методи і прийоми: асоціативний ланцюжок, інтерактивна вправа «Толерантність», робота в групах, інтерактивна вправа «Коло дружби». Епіграф Якщо ти байдужий до страждань інших, ти не заслуговуєш на звання людини ( Сааді, перський поет ХІІІ ст.).