Апробація тестових завдань ЗНО

15.03.2017 в 19:27 Новини сайту 1095 0 MSerega

14 березня 2017 року учні 11-х класів Олександрівської ЗШ І-ІІІ ступенів №1 та Олександрівської філії КЗ «Олександрівське НВО №1» відповідно до наказу Українського центру оцінювання якості освіти від 16.01.2017 №7 «Про підготовку та проведення апробації тестових завдань у березні 2017 року» взяли участь у апробації тестових завдань з української мови і літератури та математики.

Уповноваженим представником в аудиторії була методист Олександрівського РМК Бельніцька Л.І. В цей день учні мали можливість ознайомитися з правилами проведення зовнішнього незалежного оцінювання, форматами тестових завдань, потренуватися в заповненні бланків відповідей, що сприятиме кращій орієнтації дітей безпосередньо під час ЗНО.