Акція “16 днів проти насильства”

14.12.2017 в 11:29 Новини сайту 1190 0 liuda

Впродовж останніх років з 25 листопада до 10 грудня в усіх регіонах України проходить акція “16 днів проти насильства”, в рамках якої громадськими організаціями, місцевими структурними підрозділами у справах сім’ї та молоді, центрами соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проводяться заходи з попередження і подолання насильства в сім’ї.

З метою збереження та популяризації національних культурних сімейних цінностей, попередження насильства в сім’ї, профілактики негативних проявів поведінки в молодіжному середовищі в Олександрівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1, КЗ «Олександрівське НВО №1» було проведено цілий ряд заходів:

1. Години спілкування:

- «Агресія – перший крок до насильства» ( учні 6,7 класів, соціальний педагог Лебідь О.А.)

- «Толерантність врятує світ» ( учні 5, 6 класів, соціальний педагог Лебідь О.А.)

- «Все в твоїх руках» (учні 1-А, 1-Б класів, соціальний педагог Лебідь О.А.)

2. Заняття-тренінги:

- Профілактика булінгу в учнівському середовищі (учні 8-А,8-Б класів, соціальний педагог Лебідь О.А., педагог-організатор Носенко Н.К.).

3. Акція «Стоп насильству!» організована шкільним парламентом.

4. Анкетування учнів 5-7 класів на виявлення рівня агресії. Анкета проблема насильства ( соціальний педагог Лебідь О.А.).

5. Висвітлення проблеми насильства у малюнках, плакатах. Організація виставки малюнків «Діти проти насильства». (соціальний педагог Лебідь О.А., педагог-організатор Носенко Н.К.).

6. Засідання круглого столу парламенту дітей « Ми звільнимо світ від насильства» (педагог-організатор Носенко Н.К.)