26 квітня – День Чорнобильської трагедії

03.05.2018 в 08:03 Новини сайту 1082 0 l_sobchenko

26 квітня – День Чорнобильської трагедії, Міжнародний день пам’яті жертв радіаційних аварій і катастроф. Цього року виповнюється 32 роки з того трагічного дня, коли увесь світ дізнався про Чорнобильську АЕС. До цієї трагічної дати в школі було проведено цілий ряд заходів: загальношкільна лінійка «Пам’ятаймо Чорнобильський квітень», уроки-реквієми, уроки пам’яті, учні школи переглянули відеофільми про трагічні події 26 квітня 1986 року, про ліквідаторів аварії та зрозуміли весь трагізм цієї катастрофи. Ця страшна техногенна катастрофа змінила не тільки нашу країну, а й увесь світ.

Чорнобильська аварія стала не тільки величезною трагедією, а й уроком всьому людству, показавши, що ядерна енергія не визнає кордонів.