Привітали ветерана

20.05.2024 в 11:56 Бондаренко О.В. 1254 0 Оксана
Такі якості як доброта, повага до старших, взаємодопомога, ніколи не вийдуть з моди.
Як класний керівник, своїм першочерговим завданням вважаю формування таких якостей у своїх учнів.

Саме тому ми регулярно відвідуємо ветерана Колісника Олексія Юхимовича. Остання така зустріч відбулася з нагоди його Дня народження. Учні 5-х класів разом з класними керівниками Бондаренко О. В. та Майданний О. П. привітали його з цим святом. Бажали здоров’я, терпіння, мирного неба над головою.

Олексій Юхимович залишився задоволеним. Він та його рідні були вдячні за привітання.
Діти після візиту захоплено ділилися враженнями, було помітно, що їм сподобалось перебувати в оточенні такої людини.

Впевнена, що такі візити та зустрічі формують у дітей повагу до людей похилого віку.