Мить перемоги лиш той відчує, хто наполегливо працює!

20.05.2024 в 13:58 Чернявська Т. П. 1101 0 MarynaBaldovska

Вже традицією стало проводити в лютому Тиждень психології у нашій школі. Цей навчальний рік не став винятком. Тиждень проходив під гаслом «Мить перемоги лиш той відчує, хто наполегливо працює!». Було заплановано і проведено як традиційні заходи - публічна гра «Паркан», акція «Я люблю Вас, мій учителю», КВК серед учнів початкових класів, - так і зовсім нові - акція «Однокласники. ua.”, конкурс малюнків для учнів молодших класів «Професія моєї мрії».

За результатами Тижня було нагороджено переможців і відзначено всіх учасників. Також була створена галерея фото-колажів , виготовлених учнями 6-11 класів у рамках акції «Однокласники. ua.” Тиждень психології - гарна нагода для учнів проявити свої здібності та таланти.

План проведення тижня психології

15.02. - 19.02.2016 р.

1. Ознайомлення з планом проведення тижня на загальношкільній лінійці.
2. Акція «Афоризм мого життя» (учні школи, педагоги).
3. Публічна гра «Паркан». Тема: «Що б я хотів змінити у нашій школі» (учні, педагоги).
4. Конкурс на кращу презентацію «Однокласники.ua.» (середня та старша школа).

1. Акція «Я люблю Вас, мій учителю!» (учні школи).
2. Акція «Скринька мудрих повчань» (педагоги).
3. Конкурс на кращий малюнок «Професія моєї мрії» (1-4 класи).

Середа

1. Профорієнтаційний тренінг «Карта життя: самостійний вибір майбутньої професії» (9 клас).
2. КВК «Цікавий світ професій» (3 клас).
3. Конкурс загадок та кросвордів « Відгадай загадку - отримай приз!» (учні початкової ланки).

1. КВК «Цікавий світ професій» (2 клас).
2. Батьківські збори « Психологічний портрет 9-тикласника: про що варто пам’ятати батькам» (батьки 9-тикласників).
3. Батьківські збори « На порозі шкільного життя або що треба знати батькам майбутніх 1-класників» (батьки майбутніх 1-класників).

П’ятниця

1. Акція «Дерево мрій» (учні школи).
2. Оформлення виставки дитячих малюнків.
3. Заняття-тренінг « Як підготуватись до професійного майбутнього?» (11 клас).
4. Підведення підсумків тижня.