Позакласна робота

20.05.2024 в 06:18 Назаренко В.В. 1140 0 volodumur09051985

3 лютого 2016 р. в Олександрівській загальноосвітій школі І-ІІІ ступенів № 1 відбулись спортивні змагання з баскетболу між учнями 5, 6-А та 6-Б класів. Боротьба виявилася дійсно гострою, і зовсім нелегко було вибороти призове місце в цьому запеклому протистоянні. Лідери спортивного змагання визначились вже на самому початку гри, ними стали команди б-Б та 5 класу.

Команди демонстрували гарну техніку гри, командну діяльність, однак, незважаючи на суперництво, в залі панувала дружня та весела атмосфера. Все ж, Фортуна цього разу стала на бік команди 6-Б класу, які й стали переможцями, "срібло", а разом з ними і друге місце, отримала команда 5 класу, "бронзу" здобули учні 6-А класу. Всі учасники змагань були нагороджені грамотами.

Схожі змагання в рамках гурткової а позакласної роботи проводились між збірними командами з баскетболу учнів Олександрівської ЗОШ № 1 та Олександрівського НВК № 2. З рахунком 44: 27 перемогу здобули учні Олександрівської ЗОШ № 1.