УВАГА! Важлива інформація!

Про визначення дати початку прийому документів до 1-х класів закладів загальної середньої освіти територіальної громади у 2023 році

Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти

Роз'яснення до порядку зарахування

Шановні здобувачі освіти та їх батьки!

КЗ «Олександрівський ліцей №1» запрошує майбутніх першокласників приєднатися до учнівської спільноти нашого закладу у 2024/2025 н.р.

Набір дітей проводять учителі початкових класів – Семеніченко Людмила Олександрівна (вчитель вищої кваліфікаційної категорії, старший вчитель, стаж роботи - 42 роки), Семерикова Людмила Олександрівна (вчитель І кваліфікаційної категорії) та Костенко Тетяна Петрівна (вчитель вищої кваліфікаційної категорії, стаж роботи - 23 років).

Школа утеплена, має сучасний вигляд: оновлене шкільне подвір’я, стадіон, де проводяться уроки фізичної культури. У нашому закладі є все необхідне для якісного здобуття освіти. А саме: сучасні класи (нові меблі), інтерактивні дошки, навчальний роздатковий матеріал.

У нашому закладі облаштована ресурсна кімната для занять з дітьми з особливими освітніми потребами, що навчаються на інклюзивній формі навчання.

Також у школі оновлене харчування. Ви зможете обирати меню самостійно за трьома критеріями (A,B,C), де категорія С- меню за кулінарним експертом Є.Клопотенком. Харчування безкоштовне і смачне, а в першому класі-дворазове.

Для першокласників після уроків функціонує група продовженого дня, де дітки відпочивають, грають в ігри з вихователем.

Чекаємо на Вас з нетерпінням!

Перелік документів для вступу до ЗНЗ:

1. Заява написана батьками на ім'я директора школи (нижче буде приведений зразок.)
  2. Свідоцтво про народження дитини (копія).
  3. Медична довідка з лікарні.