Допоможемо разом

18.02.2015 в 11:02 Новини сайту 1181 0 Дахно_Л_О

У цей нелегкий для України час, коли точаться запеклі бої на сході нашої держави, коли наші військові потребують допомоги та підтримки, учні та вчителі Олександрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 не стоять осторонь волонтерської діяльності.

Ми вже неодноразово через волонтерів передавали нашим воїнам теплі речі, малюнки, обереги. Та ми впевнені, що ще зможемо допомогти нашим мужнім захисникам. Тому всі учні школи долучилися до чергової акції: у спортивному залі школи всі охочі у вільний від навчання час можуть плести маскувальні сітки. Матеріали, тканини для в’язання сіток приносили самі учні, потім усі гуртом порізали її на смужки, і ось за два дні одна сітка вже повністю готова.  Тому з великим ентузіазмом ми приступили до виготовлення другої маскувальної сітки.

,

Ми маємо надію, що наша праця не буде даремною і наші сітки допоможуть рятувати техніку та людські життя.

Ми бажаємо усім нашим воїнам-захисникам, щоб якомога швидше закінчилися ці страшні події і вони живі та здорові повернулися до своїх родин.

Слава Україні! Героям Слава!