Безпека дітей в Інтернеті

04.03.2021 в 12:47 Новини сайту 442 0 liudmila
З метою проведення заходів, спрямованих на захист дітей у цифровому середовищі, в Олександрівській ЗШ I-III ступенів №1 3 березня 2021 року відбулася зустріч з представниками батьківської спільноти, адміністрацією закладу, практичним психологом та інспектором СЮП Кропивницького РУП Мовчан Я.С. Під час зборів інспектор поліції акцентувала увагу батьків щодо протидії збільшення випадків суїцидальних спроб серед дітей, які були вчинені під впливом соціальних мереж. Практичний психолог Галицька Н.В. ознайомила батьків з видами та формами онлайн-небезпечних контентів, комп’ютерної залежності, ігроманії та кібербулінгу та пояснила як їм протистояти. Батькам було рекомендовано у значній мірі цікавитися життям дітей та контролювати, які соцмережі вони відвідують.