• Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Модератор форуму: Дахно_Л_О  
Форум » Спілкування в школі » Старші класи : 10-11 » Ваше ставлення до ЗНО
Ваше ставлення до ЗНО
MSerega
Повідомлень: 42
Репутація: 2
Нагороди: 1

Повідомлення # 1 | 21:52
Поділіться своєю думкою про ЗНО? Чи потрібно воно взагалі?
♥Оля♥7828
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Нагороди: 2

Повідомлення # 2 | 21:30
ЗНО? здала й забула, як страшний сон) Цьогорічним випускникам можу тільки побажати удачі і терпіння! Ну і вступити на бюджет.)
MSerega
Повідомлень: 42
Репутація: 2
Нагороди: 1

Повідомлення # 3 | 08:18
Цитата ♥Оля♥7828 ()
ЗНО? здала й забула, як страшний сон) Цьогорічним випускникам можу тільки побажати удачі і терпіння! Ну і вступити на бюджет.)
Головне бажання вчитись. А то є і ліниві дітки, які потім надіяться на чудо і їх пронесе.
tkachenkonastia1103
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Нагороди: 0

Повідомлення # 4 | 09:53
Дуже складно. Потрібно вчитися протягом всіх років , а не залишати все наостанок.
vladgrosu116
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Нагороди: 0

Повідомлення # 5 | 09:54
Я вважаю, що ЗНО потрібне. Адже, завдяки йому по-справжньму розумні учні зможуть поступити до університетів.
І їхня праця в школі не буде марною.
Змінив б лише те, щоб тести були для учнів, що навчаються в простих школах, а не в гімназіях))))))
Це моя думка
anastasiarula93
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Нагороди: 0

Повідомлення # 6 | 09:55
Потрібно вчитися протягом усього року щоб досягти високих знань.
valushapedchenko18
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Нагороди: 0

Повідомлення # 7 | 09:55
на мою думку, ЗНО не така жахлива річ. Головне бути готовим і гарно його написати, адже від цього залежить наше майбутнє.
violettalozova
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Нагороди: 0

Повідомлення # 8 | 09:55
ЗНО необхідне кожному, хто хоче здобути якісну освіту. Нам ніяк його не уникнути. Тож лишається тільки наполегливо працювати і надіятись на краще. Всім бажаю успіху і якнайкращих результатів! Запам'ятайте: якими б не були наші результати, головне те, що ми всі живі й здорові


Повідомлення відредагував violettalozova - П'ятница, 06.04.2018, 09:59
mdianamyronchyk
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Нагороди: 0

Повідомлення # 9 | 09:57
На мою думку ЗНО це передусім провірка свої знань.
lekanechiporenko37
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Нагороди: 0

Повідомлення # 10 | 10:04
Я вважаю, що ЗНО потрібне. ЗНО - це твій квиток в інститут!Тобі треба, ти й добирайся!!!це твій вибір!!Ти ж міг і не здавати!!
vyun201320
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Нагороди: 0

Повідомлення # 11 | 10:54
Я вважаю, зовнішнє незалежне оцінювання дуже важлива річ до якої потрібно ретельно готуватися, не бити байдики і вивчати основні предмети , які будеш здавати.
dianakravcenko2504
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Нагороди: 0

Повідомлення # 12 | 10:57
На мою думку,до ЗНО потрібно відноситись відповідально.Від нього залежить успішність вступу до інституту,а отже і успіх у дорослому житті.Все залежить лише від нас самих і надіятись на списування чи удачу - безглуздо.
dashalytvynenko2001
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Нагороди: 0

Повідомлення # 13 | 10:58
ЗНО потрібне насамперед для нас самих. Так,написати його не так легко але таким чином я перевіряю на скільки добре я зрозуміла і вивчила цей предмет який здаю.
nastiaborodavka
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Нагороди: 0

Повідомлення # 14 | 11:03
На мою думку, ЗНО-це насамперед перевірка наших знань,яких ми здобули протягом років навчання в школі. Не можна бути байдужим до ЗНО , тому що від цього залежить наше подальше життя.У першу чергу все залежить від тебе, головне бажання.
dashalytvynenko2001
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Нагороди: 0

Повідомлення # 15 | 11:05
Зовнішнє незалежне оцінювання потрібне для нашого майбутнього. людина без освіти нікому на роботі не потрібна.
Форум » Спілкування в школі » Старші класи : 10-11 » Ваше ставлення до ЗНО
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук: