• Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Форум для вчителів » Вчительська » Зовнішній вигляд учителя (Чи потрібна для вчителів шкільна форма?)
Зовнішній вигляд учителя
Дахно_Л_О
Повідомлень: 17
Репутація: 1
Нагороди: 2

Повідомлення # 1 | 16:43
Питання про доречність шкільної форми для учнів постійно обговорюється. А чи потрібна форма для вчителя?
MSerega
Повідомлень: 42
Репутація: 2
Нагороди: 1

Повідомлення # 2 | 17:22
Цитата Людмила_Александровна ()
Питання про доречність шкільної форми для учнів постійно обговорюється. А чи потрібна форма для вчителя?
Я вважаю, що форма взагалі не потрібна, тому що у нас вільна країна і ми вправі ходити в тому, що подобається нам. Але потрібні деякі заборони вдягати відвертий одяг, як учням так і вчителям.
Дахно_Л_О
Повідомлень: 17
Репутація: 1
Нагороди: 2

Повідомлення # 3 | 08:15
Цитата MSerega ()
Я вважаю, що форма взагалі не потрібна, тому що у нас вільна країна і ми вправі ходити в тому, що подобається нам. Але потрібні деякі заборони вдягати відвертий одяг, як учням так і вчителям.
Щодо учнів, то це є спірним питанням, адже форма підвищує акуртність  і дисципліну.
MSerega
Повідомлень: 42
Репутація: 2
Нагороди: 1

Повідомлення # 4 | 08:55
Цитата Людмила_Александровна ()
Щодо учнів, то це є спірним питанням, адже форма підвищує акуртність і дисципліну.
На даний момент мені здається, що реакція батьків буде не дуже адекватною. Тому що це лиші витрати на форму. А якщо дитина її забруднить і пляму не можна буде вивести чи взагалі порве якимсь чином. Що ж тоді нову форму купувати? А вона не дешева наскільки я знаю.

На мою думку дисцепліну і акуратність повинні давати батьки вдома. І навчати дітей, як себе правильно вести в тому чи іншому місці.
voropaya
Бібліотекар
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Нагороди: 1

Повідомлення # 5 | 11:59
Форма самоорганізовує особистість і вносить статусність в  колектив. Уніформа має право на життя.
Оксана
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Нагороди: 0

Повідомлення # 6 | 18:02
Форма для учнів, на мою думку, потрібна, а вчителям просто діловий стиль. Не думаю, що вчителі виходять за рамки дозволеного в виборі одягу.
MSerega
Повідомлень: 42
Репутація: 2
Нагороди: 1

Повідомлення # 7 | 20:54
Цитата Оксана ()
Форма для учнів, на мою думку, потрібна, а вчителям просто діловий стиль. Не думаю, що вчителі виходять за рамки дозволеного в виборі одягу.
Вчителі то не виходять за рамки, а от учні можуть і вийти!
Психолог
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Нагороди: 0

Повідомлення # 8 | 12:19
Форму (в одязі) часто пов'язують з однаковістю чи подібністю. Насправді, це поняття в моїй уяві вказує, швидше, на певний стиль, відношення до якогось місця розташування чи діяльність.Тому нема нічого страшного в тому, щоб за формою одягу тебе впізнавали як представника певного роду занять, місця роботи чи навчання. Кожен педагог може про це подумати і для себе вирішити, змінювати щось в одязі чи ні.


Повідомлення відредагував Психолог - Середа, 21.01.2015, 12:20
MSerega
Повідомлень: 42
Репутація: 2
Нагороди: 1

Повідомлення # 9 | 12:44
Цитата Психолог ()
Тому нема нічого страшного в тому, щоб за формою одягу тебе впізнавали як представника певного роду занять, місця роботи чи навчання.
Так діти ж у формі будуть ходить тільки в школі. Я сумніваюсь, що вони у шкільній формі будуть ходити десь в інших місцях.
Форум » Форум для вчителів » Вчительська » Зовнішній вигляд учителя (Чи потрібна для вчителів шкільна форма?)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: